Stránky Račice

Úvod
Novinky
Něco O Mně
Služby Pro Vás
Výdělky na internetu
Moje stránka
Fotky
Návody
Vtipy
Hra
Odkazy
Ankety
Vzkazy


racice.v@centrum.cz

Xchat (racice.v)
- nachatováno:
XChat.cz - počet hodin

ICQ: 147258304

ICQ ikony

ONEbit.cz hosting - Webhosting, který Vám sedne...

On-line:
WWW: http://www.bestaurora4u.com

Zde banner s odkazem:O co se jedná
Pro uživatele: je to především možnost výdělku. Vydělávat můžete sami a nebo pokud se přes váš odkaz (který dostanete po registraci) zaregistrují další lidé, budete mít z jejich výdělků určité % a tím vyděláte ještě víc.

Pro inzerenty: možnost získat velmi levně reklamu pro vaše stránky - nejen zvýšení návštěvnosti, zlepšení umístění ve vyhledávačích, ale také přivedení zákazníků a tím zvýšení prodejů, pokud se některému z nich váš produkt zalíbí.

Jak to funguje: Členové budou klikat na odkazy inzerentů, jejich bannery, atd. a dostanou se tak přímo na stránky inzerentů. Dostanou za každý klik odměnu a inzerent získá dalšího návštěvníka.

Stránky jsou v angličtině, takže vám to umožní získat lidi z celého světa. Ale je možnost nastavit zobrazování vaší reklamy např. jen pro Čechy a Slováky. Očekávám velký zájem CZ/SK, jelikož sama jsem Češka a podpora bude jak v AJ, tak v CZ.

Projekt je na samém začátku, takže bych potřebovala trošku pomoct ho rozjet. Nabízím proto několik akcí: Všichni nově zaregistrovaní získají VIP členství na měsíc zdarma. Toto členství obsahuje % bonus k výdělkům a také kredity na reklamu zdarma. A aby toho nebylo málo, tak extra pro ty, co se zaregistrují z této stránky, mám ještě jeden super bonus :) Dám vám ještě nějaké kredity zdarma navíc a můžeme se domluvit na tom jaké a kolik.
Takže pokud někdo vlastníte nějakou stránku či internetový obchod, využijte téhle akce a nechte si na stránku přivést potenciální zákazníky zdarma. Zrovna tak ti, co si chtějí něco vydělat, teď máte možnost si to s tím % bonusem pěkně užít :)

Jak na věc:
1) Zaregistrujte se (Register) - vyplnit pár políček zvládnete každý a kdo ne, tak jsem k dispozici.
2) Potvrďte e-mail. Klikněte na odkaz a zadejte kod, co najdete v mejlu.
3) Teď můžete využívat stránku podle vaší libosti.


Kdo chce vydělat, ten klikne na View Ads (PTC reklamy (Paid To Click)). Další možnost výdělku máte, když kliknete na Earns (tam jsou všechny druhy). Zatím lze využívat PTC, PTR (Paid To Read) a Traffic Exchange (výměna návštěvnosti - vy navštívíte něčí stránku a za to zase někdo jiný navštíví tu vaší).
PTC funguje tak, že kliknete na nápis nad bannerem, otevře se nová záložka, v ní se zobrazí stránka a nahoře v liště vám běží čas. Až dojde na 0, objeví se Click něco a 4 čísla. Vyberete 1 z těch čísel - to, které je u Click (to něco). Přesměruje vás to na tu stránku, nyní už bez lišty. Věnujte pozornost té stránce. Potom můžete záložku zavřít a pokračovat s další reklamou.
Novinka: Místo čísel budete u mě klikat na motýlky :)


Kdo chce inzerovat, dá záložku Account -> Manage Ads -> vybere, jaký druh reklamy chce -> Manage a dá Create New Ad. Tam obvykle napíšete název stránky, odkaz na ní a případně odkaz na banner. Potom stránce přiřadíte kredity. Některé druhy musím schválit, než se zobrazí. Vy sami svoji reklamu v seznamu reklam (kde se kliká) neuvidíte, to je z důvodu, aby vám neubývaly kredity za vaši návštěvu (která nemá smysl, že).
Reklamu si také můžete koupit, když půjdete na odkaz Purchase. Tam si vyberete z nabídky jednotlivých druhů reklamy a nebo nějakého speciálního balíčku, který bývá o mnoho výhodnější. Vyberte si, dejte Buy Now! a nastavte si odkaz a případně banner, který se má zobrazovat. Pak dejte Next Step -> a zaplaťte.
Kdo by s tím potřeboval pomoct, jsem k dispozici.


Kdo by měl zájem o velikou reklamní kampaň všeho druhu, není problém zařídit. K dispozici jsou nejrůznější zlevněné balíčky reklam a můžu vám vytvořit i balíček na přání a můžem se dohodnout na ceně - velmi levně!


Výměnné odkazy a články
Dobrá reklama je 50% úspěchu :)
Nabízím proto také výměnné odkazy na několika webech a psaní článků na zakázku podle vašich klíčových slov, které uveřejním ve svém blogu.
Poznámka: články se píšou proto, abyste získali kvalitní zpětné odkazy. Pokud se odkaz na vaši stránku nachází na stránce, která je podobně tématicky zaměřená, má takový odkaz daleko větší hodnotu pro zlepšení umístění ve vyhledávačích než obyčejný odkaz z nějakého no-name webu o úplně něčem jiném.


Doporučte prosím moji stránku, kde se dá, pošlete odkaz kamarádům atd. Doporučuji se ovšem v takovém případě nejdřív zaregistrovat, abyste měli svůj odkaz a ti lidé se zaregistrovali přes vás - ať z toho taky něco máte :)
Svůj odkaz najdete v Account -> Promote.